Huawei wchodzi na rynek telewizorów. Czy urządzenia będą dostępne w Polsce?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chiński gigant ciągle stara się poszerzać gamę swoich produktów. Po dobrze przyjętych na rynku laptopach, producent zamierza wprowadzić telewizory. Sprawdź, czy urządzenia będą dostępne w Polsce.

Telewizory Huawei – jakie będą?

Chiński producent postanowił zrobić telewizor, który będzie odpowiadał najbardziej wymagającym użytkownikom. Urządzenie zostało już zaprezentowane w Chinach, jego nazwa to Huawei Vision Smart TV X65. Jest wyposażony w 65-calowy ekran OLED, dzięki czemu prezentuje niesamowity kontrast oraz głębię barw. Urządzenie jest zgodne z technologiami HDR10+ oraz Dolby Vision. Za płynność obrazu odpowiada matryca 120 Hz. 

Producent zadbał też, o to, żeby urządzenie działało płynnie. Jest wyposażone w procesor HiSilicon Honghu 898 oraz w 6 GB pamięci RAM. Ciekawym elementem wyposażenia jest wysuwana kamera o rozdzielczości 24 MP z funkcjami sztucznej inteligencji. To wyraźna odpowiedź na zapotrzebowanie jakie pojawiło się przez pandemię. 

Czy telewizory Huawei będą dostępne w Polsce?

Trudno stwierdzić, czy telewizory Huawei będą dostępne w naszym kraju. Na razie premiera odbyła się w Chinach i na pewno sprzęt będzie dostępny w tym państwie. Brakuje na razie informacji czy producent będzie chciał i mógł je sprzedawać w innym kraju. Pierwsza cena telewizora Huawei to 25 000 juanów, czyli około 14 500 złotych.

techruel

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zoptymalizować stronę na WordPressie dla lepszej widoczności w wyszukiwarkach?
/
Jak zoptymalizować stronę na WordPressie dla lepszej widoczności w wyszukiwarkach?
Zdobądź wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dzięki naszym sprawdzonym strategiom optymalizacji SEO dla WordPressa. Dowiedz się, jak zwiększyć ruch na swojej stronie i przekształcić gości w klientów.
W cieniu Shadow IT. Kiedy dane wymykają się spod kontroli
/
W cieniu Shadow IT. Kiedy dane wymykają się spod kontroli
To mocno niepożądane zjawisko – dzięki rozpowszechnieniu modelu pracy zdalnej – kwitnie w najlepsze. O co chodzi i jaką cenę […]
Pakiet biurowy dla twojej firmy – jak wybrać właściwy?
/
Pakiet biurowy dla twojej firmy – jak wybrać właściwy?
Rozważasz, który pakiet biurowy będzie najlepszy dla twojej firmy? Nasz artykuł pomoże ci wybrać optymalne rozwiązanie. Pozwoli lepiej zrozumieć różnice między dostępnymi pakietami i ich wpływ na pracę zespołu.